MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 12826555
nr 1282 6555
Pall
Josef Frank. Längd: 80, höjd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:19:10
2.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr